Jen si tak hrajeme a máme z toho radost, protože radosti není nikdy dost :-D. Created by Kukackavhnizde
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Toto jsou guildovní stránky národní CZ/SK Guildy v MMORPG Runes of Magic.

 

Kněz (Priest)

Lidstvo potřebuje bohů, ale jejich duše se nemohou dostat do kontaktu s jejich božstvy přímo. Kněží používají své modlitby na pomoc všem, kteří potřebují Boží pomoc.

Pracují se zázraky pomocí síly, které se jim od jejich bohům dostává. Příkladem jejich víry je, že s vírou v Narfase, boha pramenité vody, budou schopni vyléčit rány, seslat kouzlo a zavolat zpět duše, které opustily svoje těla.

Pouhým použitím prvku vody Narfas ochrání všehny, kteří pevně věří v jeho božství. Jejich víra se však musí stát i jenich pravdou: Víra je v Bůh a jsem to já a to je můj osud. Pouze v této víře může dosáhnout moci kněze, propojit svou víru s bohem a teprve tehdy může své motlitby využít k zázrakům, kterým na světě není rovno.

Zatímco kněží jsou schopni ochránit bojovníka před zraněním, léčit jeho zranění a zvýšit statistiky svým společníkům, ti nejlepší z nich potom mohou vykonat zázrak a s boží pomocí, navrátit život padlého druha.

Mohou používat štíty, ale pouze pokud mají schopnost používat prvek vody, mohou ovlivňovat magické škody.

Avšak jejich nejdůležitější rolí stále zústává modlitba, volání o Boží pomoc a léčení ran během bitvy.

Při svém osamělém putování bývá kněz často požádán o pomoc dalšími dobrodruhy, protože jeho zkušenost ve vužívání této boží pomoci je jedinečná a žádna jiná postava ho nedokáže zastoupit ...
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one