Jen si tak hrajeme a máme z toho radost, protože radosti není nikdy dost :-D. Created by Kukackavhnizde
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Toto jsou guildovní stránky národní CZ/SK Guildy v MMORPG Runes of Magic.

 

Pobuda (Rouge)

Pobudové jsou jedním z nejrychlejších charakterů. Tuto vlastnost si vypěstovali v bezoledném boji o přežití v nejnižších skupinách společnosti.

Jsou téměř vždy schopni se nepozorovaně připlížit ke své oběti a tu nepřipravenou bleskově zasáhnout se smrtícím účinkem. Vzhledem ke své menší fyzické síle mohou způsobovat jen menší poškození, proto spojují bleskurychlé útoky se zákeřnými jedy a jsou tak velkým nebezpečím pro všechny své protivníky.

Používají velký arzenál působivých triků, na které se nezkušení bojovníci dívají z vrchu a považují je za nedůstojné až nepoctivé.

Není neobvyklé, že tito bojovníci opouští bojiště s plnými kapsami, nějak se živit musí.

Pobudové jsou specialisté ve způsobování fyzických zranění. Nejefektivněji používají dýky, se kterými vypracovali mnoho smrtících technik a pohybů a dlouhé řady útoků.

Na rozdíl od Válečníků a Stopařů se Pobuda neštítí využívat i zavrženíhodné, ale přitom smrtelně nebezpečné metody. Umí se nepozorvaně připlížit za záda nepřítele, odkud potom zútočí se smrtící účinností, dokáží používat jedy a různé techniky způsobující silné krvácení ran.

I když jim chybí mimořádné síly a mají slabou obranu, tak díky jejich rychlosti a pružnosti se elegantně dokáží vyhnout většině problémů.

Jen Pobuda dokáže skloubit ve své mysli bleskurychlý útok s ohromující přesností.

Kromě smrtících schopností dokáže také klást pasti a prohledávat okolí. Je-li ve skupině, zvýší jeho přítomnost příjmy celé skupiny.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one