Jen si tak hrajeme a máme z toho radost, protože radosti není nikdy dost :-D. Created by Kukackavhnizde
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Toto jsou guildovní stránky národní CZ/SK Guildy v MMORPG Runes of Magic.

 

Rytíř (Knight)

Díky svému militaristickému vzdělávání, se rytíři mohou těšit na masivní zbroj a používání těžkých zbraní.

Rytíři jsou vedoucí silou bojů, třebaže jejich skutečná síla spočívá v jejich hluboké víře. Ta jim umožňuje vyvolávat skryté síly světla skryté v duši každého člověka.

Pomocí víry, využíváním své moci a jejich železné vůle, dokáží rytíři vybudovat obranou hráz, která dokáže ochránit vše, co je jim svaté.

Tradiční dobrodruzi, kteří získali možnost ovládat moc přesahující jejich fyzickou schránku, se musí řídit přísnými pravidly a kodexem cti. Bez této sebekontorly, by je samotné, tato síla mohla zničit.

Rytíři jsou nejtěžší obrněné třídy ve hře, ve skutečnosti jsou jediní, kteří mohou nosit těžké plátové brnění. Prostřednictvím síly světla získali schopnosti, se kterými dokáží srážet své protivníky k zemi.

Jedná se o jednu z mála tříd, které se odvažují postavit proti nejmocnějším z monster.

Díky svému výcviku dokáží používat zvláštní útoky založené na síle světla a současně využívat schopnosti štítu. Rytíři se při boji se svými nepřáteli nenechají strhnout a efektivně využívají nenávistné běsnění nepřátel proti nim samým.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one