Jen si tak hrajeme a máme z toho radost, protože radosti není nikdy dost :-D. Created by Kukackavhnizde
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Toto jsou guildovní stránky národní CZ/SK Guildy v MMORPG Runes of Magic.

 

Stopař (Scout)

Stopaři jsou vytrvalí lovci, kteří dokáží vycítit nebezpečí ve svém okolí. To jim umožňuje zaujmout proti nepříteli výhodnou pozici.

Naprostá preciznost v ovládání luku a šípu je chlebem i solí jejich profes. Bloody close range engagements are not meant for them. Nepřehledné a úzké prostory nejsou určeny pro ně. Pro případ ohrožení mají dost vlastních trumfů v rukávu.

Jejich obrana je slabá a silně závisí na jejich pohyblivosti, která jim umožňuje vyhnout se nepřátelským útokům. Vždycky dávám přednost tichému a elegantnímu řešení před halasným výkon.

Vytrvalost, koncentrace a ostrá mysl jsou přednosti skutečného lovce, který zacílí na kořist a zabije ji.

Stopaři jsou mistři v boji na dálku a náročným výcvikem v používání luků a kuší dovedli své dovednosti k dokonalosti.

V boji zblízka jsou závislí na umění úniku a zdržovací taktice, aby se dostali od nepřítele na vzdálenost dostatečnou pro další výstřel, nebo musí vyčkat na posily, které se cítí více doma v boji muž proti muži.

Speciálně posilované dálkové útoky mohou porazit soupeře v řádu sekund nebo je alespoň oslabit takovým způsobem, že se stávají snadnou kořistí v přímém boji. Vzdálenost chrání stopaře před nepřátelskými útoky a umožňuje jim využít veškerého umění boje na dálku.

Díky své mimořádné vnímavosti mohou najít i skryté nepřátele ještě v bezpečné vzdálenosti, což je činí přirozenými nepřáteli Pobudů.

Obratnost a inteligence jsou důležité znaky Stopařů. Nesprávné využítí vzdálenosti může být pro ně kritické a každé rozhodnutí tedy musí být dobře promyšleno.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one