Jen si tak hrajeme a máme z toho radost, protože radosti není nikdy dost :-D. Created by Kukackavhnizde
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Toto jsou guildovní stránky národní CZ/SK Guildy v MMORPG Runes of Magic.

 

Válečník (Warrior)

Žádný válečník nikdy necouvne při vyhlídce na boj.

Má nepřekonatelné zkušenosti v používání zbraní a používá je s nejvyšší možnou účinností, společně se zuřivostí válečníka se potom tyto zbraně stávají smrtelně nebezpečné. Jeho zběhlost ve všech bojových technikách se nejvíc projeví v nejlítějších z bojích.

Každé válečníkovo vítězství je získané čestným bojem. Útoky na soupeřova záda a jiné zákeřné prostředky jsou pro válečníky nepřijatelné. Nemají strach z obrovských nepřátel a jen samotná vyhlídka na nadcházející boj je vzrušuje a probouzí v nich smysl pro čest a vůli k vítězství.

Válečníci se nestarají o své nepřátele, vrhají se na ně aby je smetli z cesty vedoucí k jejich cíli.

Válečníci jsou opravdu mistři v používání zbraní, ovládající každou zbraň pro boj zblízka a zároveň jsou schopni nosit skoro všechny typy brnění, včetně nádherných kroužkových a řetězových košil.

Dokáží ovládat svou bitevní zuřivost, kterou uvolňují ve strašlivých drtivých útokcích na nepřítele ve zvláštních kombinacích úderů, a kterou používají k zesílení a zryhlení vlastních útoků.

Uvolněním své zuřivosti dokáží také posílit své vlastní pasivní schopnosti, nebo vyprovokovat či vyděsit nepřítele působivou přehlídkou své zuřivosti - tak hrozné, že slabší v panice prchnou.

V kombinaci s další třídou lze rozšířit válečníkovy dovednosti o další pole. Chcete-li však působit masivní materiální škody v boji z blízka, vždy ponechte jako hlavní třídu válečníka.

Zkušení válečníci pozorně sledují celkovou situaci po celou bitvu a ví, kdy je čas uniknout. K největšímu zklamání svých nepřátel.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one