Jen si tak hrajeme a máme z toho radost, protože radosti není nikdy dost :-D. Created by Kukackavhnizde
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Toto jsou guildovní stránky národní CZ/SK Guildy v MMORPG Runes of Magic.

 

Nové fórum

Vytvořeno 24.04.2009 22:42:57 | Poslední změna 25.08.2009 21:54:40

Návštěvní kniha

Vytvořeno 24.04.2009 11:01:40 | Poslední změna 19.10.2012 07:52:03
:-):-D:-D:-P:-O:-(:-B:-/:-o;-)B-):-X>-)]-|[-][-]love
Jméno / odeslat anonymně:
E-mail:
Opište prosím kontrolní kód "8421":
 
moje meno v hre je Heromike :) kedby ste mi niekto poslali pozvanku dakujem :)
cawte hoši :).... zobrali by ste ma prosim do guildy ??smiley hram to uz tak mesiac a stale som nenasiel v hre ziadneho slovaka ci cecha a rad by som si zahral uz aj s niekym a nie sam :D
Tak nejlepší web určitě nemáme (i když forum asi ano), ale na rozdíl od Cimmerie ho aspoň máme a nezneužíváme tady stránky jiné guildy, že. Navíc když k nám přešli ti, co byli v Heroescz (guildy Imperiumcz s Heroescz spolu spolupracovaly od samého začátku, to tys ještě ani nehrál). Vy s Heroesz nemáte nic společného, tak vlastně ani nevím, proč sem inzeruješ. Tyhle stránky jsou pro zájemce o vstup do guildy Heroescz, což jsme teď dá se říct my.
My zase vytváříme větší silný pohodový kolektiv schopný chodit ten nejtěžší obsah ve hře. A pokud se nesoustředíte na nábor tak proč sem vlastně píšeš :)
Kontakt: www.imperiumcz.cz (příp. forum: www.imperiumcz.cz/forum)a můj nick ve hře: Racicecz. Uvítáme u nás všechny přátelské duše :)
Omlouvám se, pokud to tak vypadá. Imperiumcz má určitě nejlepší web a forum v českých zemích a určitě lepší zázemí pro nováčky než Cimmeria (guildy na jiných serverech neznám). My se na nábor nesoustředíme a spíše vytváříme menší silný pohodový kolektiv schopný chodit ten nejtěžší obsah ve hře. Volba je na hráčích samozřejmě. Přeji příjemné hraní a již nebudu obtěžovat :-)
Lidičky pokud budete chtít kontaktovat nějakou guildu s přijmutím tak zde je odkaz www.imperiumcz.cz/forum . Heroescz již nefunguje a tito hráči přešli právě do Impriumcz.
Hráč Ellianor pouze profituje jako sup na těchto sránkách. Sám pocházím z Heroescz. Takže pokud mte zájem klidně mi ve hře piště na nick Madradis.smileysmiley
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one