Jen si tak hrajeme a máme z toho radost, protože radosti není nikdy dost :-D. Created by Kukackavhnizde
Digg  Sphinn  del.icio.us  Facebook  Mixx  Google  BlinkList  Furl  Live  Ma.gnolia  Netvouz  NewsVine  Pownce  Propeller  Reddit  Simpy  Slashdot  Spurl  StumbleUpon  TailRank  Technorati  TwitThis  YahooMyWeb
 

Toto jsou guildovní stránky národní CZ/SK Guildy v MMORPG Runes of Magic.

 

Něco o hře

Rád hraju MMORPG, ale World of Warcraft se pro mne stalo finančně nedostupné a neoficiální servery nedokáží nabízet ten samý komfort, ani nezajišťují dostatečnou herní korektnost, jako servery oficiální. Porozhlédl jsem se po netu po podobných MMORPG, hlavně po oficiálních bez nutnosti utrácet reálné peníze. Několik jsem jich vyzkoušel, až jsem náhodou narazil na hru Runes of Magic.

Zaujala mne podoba s World of Warcraft v grafickém zpracování, způsobu hraní, pohybu v krajině a dalších věcí jako je možnost vyrábět věci, způsob prodeje na Aukci a dalšími prvky. Hráči Hráči World of Warcraftu zde najdou známé názvy jako na mapách World of Warcraft, třebaže mapy jsou naprosto rozdílné.

Znatelný rozdíl nezi hrou Runes of Magic a hrou World of Warcraft je ve vývoji postav, kdy postava, plněním úkolů a zabíjením NOBů získává klasické expirienční body (XP), ale současně i talentové body (TP) na vylepšování skillů.

Vyšší úrovně postavy umožňují postupně otevírat nové úkoly (questy) a bojová umění (skilly). Ke zvyšování úrovní jednotlivých skillů slouží talentové body. Na rozdíl od hry World of Warcraft lze ve hře Runes of Magic žvyšovat úrovně skillů po dosažení dostatečného počtu talentových bodů ještě před dosažením nové úrovně postavy. Dalším rozdílem je to, že ve hře Runes of Magic nejsou pro každou třídu postav (class) tři stromy skillů, jako ve hře World of Warcraft, ale jen dva stromy skillů. První strom skillů je hlavní (general) a druhý pouze pro nastavenou primární třídu postavy. Časem, po dosažení 10 úrovně postavy si lze zvolit druhou třídu (class) pro tu samou postavu. I druhá třída (class) postavy má dva stromy skillů a z první třídy postavy může využívat hlavní strom skillů. Primarita tříd se nechá měnit kdykoliv je to třeba.

Je třeba si uvědomit, že Runes of Magic je "mladá hra" a neustále se vyvýjí.
 
Informace o zpracování osobních údajů |  Prohlášení o Cookies |
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one